Home / Tag Archives: mbrojtesin

Tag Archives: mbrojtesin

Baloteli “show”, gol dhe simulim komik mes rrëmujës

Mario Baloteli nuk ka për t’u ndrequr kurrë, sado të premtojë e të betohet se është rritur, mjafton të shihet ajo që ndodhi të shtunën.Sulmuesi barazoi për Nicën në minutën e 58-të, në sfidën e mbyllur 1-1 në Strasburg, ndërkohë që pas golit shkoi me vrap të merrte topin për të rinisur lojën.Aty nisi një grindje me portierin Ukixha dhe lojtarë të tjerë që u përfshinë, me mbrojtësin Linard që u përplas me sulmuesin italian dhe ky i fundit u rrëzua në tokë, duke pretenduar se u godit me bërryl në fytyrë.Baloteli qëndroi i shtrirë “i plagosur” për disa momente, por më pas mori kartonin e verdhë që meritonte.#OGCNice‘s Mario Balotelli was up to his usual tricks after scoring a penalty… ? pic.twitter.com/6pNGJpty4x— Sport360° (@Sport360) April 29, 2018

Lexone