Home / Tag Archives: mbremjet

Tag Archives: mbremjet

Nexhati nga prapa ia prish selfie-n Remzies dhe Artiola Toskës

Nexhat Osmani dhe Remzia janë bërë një ‘dyshe’ që nuk ndahen as në skenë e as në shtëpi. U bë i famshëm në krah të motrës, e për këtë Nexhati është falënderues përgjatë gjithë jetës, përcjell ORAinfo. Ai po e shoqëron Remzien edhe në mbrëmjet ku ajo është me shoqe. …

Lexone