Home / Tag Archives: materialet

Tag Archives: materialet

Gjykata dënon Stresin pasi ofendoi keq Leonard Bombajn, zbulohet vendimi i marrë

Rreth një vit më parë, bëri bujë sherri midis Leonard Bombajt dhe Stresit, ku ky i fundit e ofendoi regjisorin duke i thënë “pedofil” dhe i hodhi një kovë me ujë gjatë një aktiviteti që po mbahej në Tiranë.Pas kësaj ndodhie, Bombaj bëri kallëzim në policinë e Tiranë dhe materialet u dërguan më vonë në prokurori për të nisur proçedimin.Ditën e sotme, Gjykata Penale ka marrë vendimin për të gjobitur me 70 mijë lekë Stresin, mbi akuzën e fyerjes dhe të shpifjes ndaj regjisorit Bombaj.Siç është bërë e ditur, reperi ka vetëm 6 muaj kohë për të shlyer gjobën.The post Gjykata dënon Stresin pasi ofendoi keq Leonard Bombajn, zbulohet vendimi i marrë appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone