Home / Tag Archives: mat

Tag Archives: mat

Kapet ‘mat’ deputetja e LSI-së, ndjek eventet e modës me të fejuarin

Deputetja e LSI Kejdi Mehmetaj, është kapur ‘mat’ me të fejuarin në një event mode.Të veshur klasë, ata janë parë krah njëri-tjetri dhe duken tepër të lumtur.Tashmë, ata janë fejuar dhe Kejdi shfaqet në shoqërinë e tij në evente të ndryshme në publik./zoneelire.alThe post Kapet ‘mat’ deputetja e LSI-së, ndjek eventet e modës me të fejuarin appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Filma Shqiptarë ”Dy herë mat” ShqipTV

“Dy here mat” është filmi komik me i pelqyer për publikun. I drejtuar nga Bujar Kapexhiu qe kesaj rradhe është dhe vete aktor, filmi është i mbushur me situata komike te papritura. ILO Pinci, specialist i peshkut dhe i midhjeve, edhe shahist i njohur, arrin ne nje qytet te vogel …

Lexone