Home / Tag Archives: masazhuar

Tag Archives: masazhuar

Vaji Media, zgjidhja për rënien dhe dëmtimin e flokut

Zgjidhja e problemeve me rënien e flokut, dëmtimeve të tij i erdhi fundi me Vajin Media. Ai përbëhet nga 7 bimë të shtrydhura në një vaj të vetëm.Përdorimi:Aplikohet 2 herë në ditë duke masazhuar skalpin e kokës me vajin Media. Ky vaj ka në përbërjen e tij dhe sasi kolagjeni, i cili jep një përforcim dhe ushqim flokut. Vaji prodhohet në një zonë të thellë të Spanjës.Sasia 250ml kushton 35 Euro. Cel 069 20 69 981

Lexone

Maskë për fytyrë me llumin e kafes dhe vaj ulliri

Përbërësit1 lugë llum kafe 1 lugë vaj ulliri disa pika lëng limoniPërgatitja:Pasi të keni pirë kafen, llumin e mbetur e hidhni në një tas, shtoni vajin e ullirit dhe lëngun e limonit e përzieni mirë derisa të bëhet një masë homogjene.Maskën e përgatitur e aplikoni në fytyrë, duke e masazhuar për 5 minuta. Më pas e lani fytyrën me ujë të rrjedhshëm. Rezultati do të jetë një fytyrë më e butë, e pastër dhe më e shkëlqyeshme.Përdoreni një herë në javë.

Lexone