Home / Tag Archives: martohet

Tag Archives: martohet

Çmendet adoleshentja, do të martohet me “mumien”: Ne duhemi

Një adoleshente ka zbuluar se ajo është e vendosur të martohet me një kukull mumje pasi ka pasur një marrëdhënie ‘normale’ dhe ‘intime’ me të.Felicity Kadlec, nga Massachusetts, thotë se ajo ka qenë në marrëdhënie me kukullën Kelly për tre vjet, pasi u është dhënë si dhuratë kur ajo ishte vetëm 13 vjeç.Ajo përshkroi si ‘lidhje të vërtetë’ me Kelly – dhe madje e ka pasur emrin e kukullës tatuazh në krahun e saj.Megjithatë, Felicity – i cili thotë se kishte të dashur në të kaluarën – pranoi se shumë njerëz nuk e kuptojnë marrëdhënien e tyre.Felicity tha se i është dhënë kukulla si një dhuratë në moshën 13 vjeçare, por pohoi se duheshin tre vjet që marrëdhëniet e tyre të zhvillohej.“Në moshën 16-vjeçare fillova të ndjeja për të, por ishte diçka që unë vazhdoja të përpiqesha ta mohoja.Unë kam pasur të dashur në të kaluarën dhe kam menduar gjithmonë se unë isha e dashuruar me ta – por ata kurrë nuk më bënë të ndihem ashtu siç bëj tani”.The post Çmendet adoleshentja, do të mart..

Lexone

Ish-burri i Pamela Anderson martohet për herë të 4-t (Foto)

Në një kopsht në Hills Hotel Beverly në Hollywood, nën një belveder zbukuruar me lule dhe me një kod veshje … shumë “origjinale”, Tommy Lee, bateristi i “Motley Crue” dhe ish-bashkëshorti i Pamela Anderson është martuar me të dashurën e tij Brittany Furlan.Muzikanti dhe ylli i internetit kanë thënë “po” nën robdeshampërit e bardhë dhe pantoflat.1 of 10Ceremonia modeste u pasua nga një puthje romantike. Harrojeni kodin e veshjes dhe dasmën mbretërore, pasi Lee dhe e dashura e tij zgjodhën diçka krejt joformale për ditën e madhe. Përveç kësaj, në qoftë se për Bittanyn e bukur dhe seksi kjo ishte hera e parë për55-vjeçarin Lee kjo është martesa e katërt.Bateristi ka qenë i martuar për dy javë në vitin 1984, me Elaine Starchuk, modele në Playboy Playmate dhe Pentahouse, pastaj, nga 1986 deri 1993, me aktoren Heather Locklear, dhe pastaj me yllin e “Baywatch” Pamela Anderson që nga viti 1995, vetëm katër ditë pasi ata u takuan në vitin 1998, me të cilën pati dy djem Brandon Thomas ..

Lexone

Ish-burri i Pamela Anderson martohet për herë të 4-ët (Foto)

Në një kopsht në Hills Hotel Beverly në Hollywood, nën një belveder zbukuruar me lule dhe me një kod veshje … shumë “origjinale”, Tommy Lee, bateristi i “Motley Crue” dhe ish-bashkëshorti i Pamela Anderson është martuar me të dashurën e tij Brittany Furlan.Muzikanti dhe ylli i internetit kanë thënë “po” nën robdeshampërit e bardhë dhe pantoflat.1 of 10Ceremonia modeste u pasua nga një puthje romantike. Harrojeni kodin e veshjes dhe dasmën mbretërore, pasi Lee dhe e dashura e tij zgjodhën diçka krejt joformale për ditën e madhe. Përveç kësaj, në qoftë se për Bittanyn e bukur dhe seksi kjo ishte hera e parë për55-vjeçarin Lee kjo është martesa e katërt.Bateristi ka qenë i martuar për dy javë në vitin 1984, me Elaine Starchuk, modele në Playboy Playmate dhe Pentahouse, pastaj, nga 1986 deri 1993, me aktoren Heather Locklear, dhe pastaj me yllin e “Baywatch” Pamela Anderson që nga viti 1995, vetëm katër ditë pasi ata u takuan në vitin 1998, me të cilën pati dy djem Brandon Thomas ..

Lexone

FOTOT/ Habit futbollisti i njohur: Do martohet me dy të dashurat e tij njëkohësisht

Ish-futbollisti i Barcelonës dhe Milanit Ronaldinjo, do të martohet me dy femra njëkohësisht.Sipas mediave braziliane, aktualisht ai po bashkëjeton me dy të fejuarat e tij, Priscilla Coelho dhe Beatriz Souza.She shumë shpejt do të martohet me të dyja.Ronaldinjo u lidh me Beatriz në vitin 2016, por vazhdoi lidhjen e mëparshme me Priscilla.Të dyja partneret e tij marrin nga 1500 euro çdo muaj nga Dinho për t’i shpenzuar si të duan.Ai iu blen partnereve të tij të njëjtat dhurata, në mënyrë që marrëdhënia treshe të funksionojë.Megjithatë motra e tij nuk është dakord dhe nuk do të marrë pjesë në martesën treshe të Ronaldinjos.(TemA)

Lexone

FOTOT: Ai sot martohet, por njihuni me 13 ish-të dashurat e Princit Harry

Princi Harry është cilësuar shpesh si ‘playboy’ i Pallatit Mbretëror, pasi ka pasur shumë historira.Zyrtarisht, numërohen të paktën 13 të dashura që ai ka pasur ndër vite.Të dashurat e Harryt kanë qenë modele, aktore, këngëtare, madje edhe vajza që kanë dalë nga ‘reality-show’ të ndryshëm.Sot ai martohet, por ne po rikujtojmë 13 të dashurat e tij, që nga modelja e njohur Cara Delevigne, deri tek këngëtaret Natalie Imbruglia e Ellie Goulding. (TemA)

Lexone

FOTOT/ Modelja zvogëlon gjoksin: Nuk e mbaja dot, më dhimbte shpina… (“çmenden” fansat)

Të pasur një gjoks të madh mund t’ju sjellë dhe probleme.Të paktën kështu i ka ndodhi një modeleje amerikane.Ashley Alexiss do të martohet në shtator, por ajo ka një problem, gjoksi i saj është shumë i madh për fustanin e nusërisë.Madje madhësia e gjoksit po i shfaqte dhe probleme të tjera shëndetësore.“Po vija re që me kalimin e viteve, po shtohej dhembja e shpinës. Më pas, shpina më jepte probleme kudo në trup.Jam 27 vjeç, por ndihesha e moshuar”, u shpreh modelja.Kështu Ashley Alexiss vendosi të zvogëlonte gjoksin, por pa e menduar se fansat e saj do ta prisnin keq këtë vendim. (TemA)

Lexone

E thotë zonja Meri/ Kjo shenjë Horoskopi martohet këtë vit

Astrologe Meri njofton se asteroidi “Ira” që ka të bëjë me martesën do të ngjyroset me tendencën e shërimit të traumave në marrëdhëniet bashkëshortore.Sipas Merit këtë periudhë nuk do mungojnë xhelozitë, inatet, sherret, por çdo gjë në funksion të forcimit apo ekuilibrimit. Megjithatë në përshkrimin e astrologes për të gjitha shenjat, njëra prej tyre do kërkojë të bëjë martesë dhe bëhet fjalë për Shigjetarin.“Shigjetari do kerkoj dashuri per martese pasi nuk pranon deshtimin dhe kerkon te arrij nje martese”, njofton Meri.

Lexone

Dasma Harry-Meghan, William do jetë dëshmitar i të vëllait

Ndryshojnë rolet për princat William dhe Harry. Në dasmën e William dhe Kate Middleton, princi Harry ishte dëshmitar i dasmës, por duket se këtë herë do të ndryshojnë rolet.Në dasmën mbretërore të 19 majit, ku do të martohet Harry dhe Meghan Markle, dëshmitar do të jetë William.Njoftimi është bërë i ditur nga pallati mbretëror i Mbretërisë së Bashkuar, nëpërmjet një postimi në Twitter, ku ndër të tjera shkruhet: “Duka i Kembrixh është i nderuar dhe i gatshëm për të ndihmuar vëllain e tij”.Në vitin 2011 bashkë me Harry, dëshmitare në dasmën e William dhe Kate ishte motra e Dukeshës, Pippa Middelton.Mbetet mister për momentin dëshmitari tjetër i dasmës së Harry dhe Meghan.1 of 326 prill 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Martesa me princin, Meghan braktis televizionin me një ‘dasmë’

1 of 3Aktorja dhe njëkohësisht vajza që do të bëhet princesha e re e Britanisë, Meghan Markle, bëri paraqitjen e saj të fundit në rolin e Rachel Zane në dramën Suits, e cila përfundoi serinë e saj të shtatë në SHBA të mërkurën.Markle do të martohet me Princin Harry në Ëindsor Castle më 19 maj në një ceremoni me mijëra të ftuar. Kur u njoftua angazhimi i çiftit, 36-vjeçarja zbuloi se ajo do të hiqte dorë nga karriera e saj në aktrim për një “kapitull të ri” në jetën e saj.Dhe kështu ka ndodhur! Në episodin e quajtur Good-Bye, karakteri i Meghan u martua me të dashurin e saj të jetë, Mike Ross, rol ky i luajtur nga aktori Patrick J Adams.Dasma e Meghan në ekran nuk ishte aq magjepsëse sa pritet të jetë ceremonia e saj me princin Harry.Krijuesi Aaron Korsh u shpreh: “Do të thosha se ishte emocionuese. Më kujtohet që kisha një bisedë të vërtetë argëtuese me Meghanin ndërsa ishim duke u ngritur për të xhiruar martesën dhe ne po përfundonim kështu një eksperiëncë të gjatë së bashku..

Lexone

Prag martese me princin Harry, Meghan braktis televizionin me një ‘dasmë’

1 of 3Aktorja dhe njëkohësisht vajza që do të bëhet princesha e re e Britanisë, Meghan Markle, bëri paraqitjen e saj të fundit në rolin e Rachel Zane në dramën Suits, e cila përfundoi serinë e saj të shtatë në SHBA të mërkurën.Markle do të martohet me Princin Harry në Ëindsor Castle më 19 maj në një ceremoni me mijëra të ftuar. Kur u njoftua angazhimi i çiftit, 36-vjeçarja zbuloi se ajo do të hiqte dorë nga karriera e saj në aktrim për një “kapitull të ri” në jetën e saj.Dhe kështu ka ndodhur! Në episodin e quajtur Good-Bye, karakteri i Meghan u martua me të dashurin e saj të jetë, Mike Ross, rol ky i luajtur nga aktori Patrick J Adams.Dasma e Meghan në ekran nuk ishte aq magjepsëse sa pritet të jetë ceremonia e saj me princin Harry.Krijuesi Aaron Korsh u shpreh: “Do të thosha se ishte emocionuese. Më kujtohet që kisha një bisedë të vërtetë argëtuese me Meghanin ndërsa ishim duke u ngritur për të xhiruar martesën dhe ne po përfundonim kështu një eksperiëncë të gjatë së bashku..

Lexone