Home / Tag Archives: marredhenia

Tag Archives: marredhenia

Flet gruaja që vuante nga varësia prej se**it: Partneri im s’mundi më ta përballonte

Varësia ndaj seksit mund të jetë turp dhe “shkatërrues i jetës”. Në një rrëfim për BBC, nëna e tre fëmijëve Rebecca Barker tregon për jetën e saj seksuale, varësinë ndaj seksit dhe ndarjen nga partneri. Varësia e kësaj gruaje nënkuptonte se ajo vazhdimisht i kërkonte partnerit seks.“Në rastin më të keq, madje edhe duke bërë seks pesë herë në ditë nuk ishte e mjaftueshme”, rrëfen Barker për BBC, transmeton Gazeta Express.Nëna e tre fëmijëve Rebecca Barker thotë se varësia ndaj seksit ju shfaq në vitin 2014 dhe më pas shkatërroi marrëdhënien e saj. Thotë se gjëja e parë kur zgjohej nga gjumi që i binte ndërmend ishte seksi.“Ishte gjëja e parë që mendoja kur zgjohesha, thjesht nuk mund ta mposhtja”.“Mendoj se ishte e lidhur me depresionin tim dhe mungesën e serotoninës. Ndjehesha sikur gjithë trupi im ishte duke e dëshiruar”, vazhdon tutje rrëfimi.Në nëntor të vitit 2014, zonja Barker “kishte nevojë për një pushim” nga marrëdhënia dhe shkoi të qëndronte me nënën e saj.“Kur u l..

Lexone