Home / Tag Archives: maritimos

Tag Archives: maritimos

(VIDEO) U akuzua për 200 mijë euro nga Porto, portieri i Maritimos “kreu detyrën”!

E mbani mend lajmin se Porto akuzohej për rryfshet ndaj portierit të Maritimos, Amir Abedzadeh, se i ishin ofruar 200 mijë euro dhe kishte refuzuar? E pra, Porto fitoi 0-1 në fushën e Maritimos dhe portieri doli me të kuq pas vetëm 41 minutash lojë, ndërsa vendasit e mbyllën me 9-të futbollistë…E BUJSHME/ “200 mijë euro portierit kundërshtar”, Porto akuzohet për korrupsion!

Lexone