Home / Tag Archives: makinangjarja

Tag Archives: makinangjarja

VIDEO: Fansi i Amber Rose zihet me truprojat, ata e përplasin në tokë

Ky është momenti tronditës kur truproja e Amber Rose përplas në tokë një nga fansat e saj i cili kishte pirë alkool dhe tentoi që të futej me forcë në lokal për të takuar atë.Në pamjet filmike do të shikoni se si njeriu zihet debaton me truprojat dhe më pas ata e shtrijnë në tokë, dhe për pak centimetra shpëtoi pa i shtypur kokën makina.Ngjarja ndodhi në jashtë një klubi nate në Washington, D.C. (TemA)

Lexone