Home / Tag Archives: majlinda

Tag Archives: majlinda

Kështu nuk e keni parë Majlinda Bregun/ Veshur si shtëpiake, ja çfarë i thotë vajza e saj

Ditën e sotme, politikania e njohur Majlinda Bregu feston 44 vjetorin e saj. Ka qenë vajza e saj, Kejda, e cila ka bërë të ditur këtë ditë të veçantë për të dhe mamanë e saj.Ajo ka postuar një foto të vjetër të Majlindës në Instastory, në të cilën ish-deputetja shihet shumë ndryshe nga sa ne jemi mësuar ta shikojmë.E veshur me një përparëse dhe duke shërbyer ushqim në pjatat që janë vendosur në tavolinë, Majlinda duket si një amvisë e vërtet me një buzëqeshje të lumtur në fytyrë.“Ditëlindjet më të lumtura për mamin tim të bukur”, ka shkruar Kejda mbi foto, një urim që padiskutim do e ketë emocionuar pa masë Bregun.The post Kështu nuk e keni parë Majlinda Bregun/ Veshur si shtëpiake, ja çfarë i thotë vajza e saj appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

LETRA/ PD dhe Lulzim Basha asnjë urim, Majlinda Bregu përgëzohet nga Partitë Popullore dhe Joseph Daul

Majlinda Bregu nuk ka marrë asnjë urim zyrtar nga partia e saj, për postin e rëndësishëm në të cilin u zgjodh.Por, atë që nuk e ka bërë Partia Demokratike dhe Lulzim Basha, e ka bërë Joseph Daul.Ky i fundit i ka dërguar një letër urimi Bregut, në emër të Partive Popullore Europiane, në të cilën bën pjesë edhe Partia Demokratike.Kuptohet, PD nuk i është bashkuar urimit të Partive Popullore Europiane.(TemA)

Lexone

Majlinda shfaqet plot stil, linjat e saj për t’u admiruar

Majlinda Zeka ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale. Ish e dashura e reperit Majk, ka kombinuar ngjyra të bukura për tu dukur sigurisht sa më bukur. Ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet me një veshje tejet të bukur ku në fokus është palltoja e saj.

Lexone

CNN rikujton ngjarjet me të madhe të Kosovës në Xhudo (Video)

Faqja zyrtare e sportit e kompanisë së madhe amerikane të medias, CNN-it, e ka rikujtuar ditën kur të në këtë ditë më 2013 superylli kosovar, Majlinda Kelmendi, shkroi historinë.  Përmes një videoje nga luftërat e Majlindës në gjysmëfinale dhe finale, CNN rikujtoi ditën kur më 2013 Majlinda Kelmendi ia fitoi …

Lexone

Film Shqip – KOHA E HAKUT #2017

Film Koha e Hakmarrjes Skenari & Regji : Majlinda Kryeziu Gjerime & Montazh: Maf Production, Mensur Kadriu. FAN PAGE: https://www.facebook.com/kohaHakmarrjes12/?fref=ts Ky Film është realizuar nën kuadren e Ojq-së Common Aim, për qëllimin e avancimit të rinis Kosovare Shqiptare. Marrin Pjes Dibran Fylli Majlinda Kryeziu Regjep Asani Mensur Kadriu Qendresa Loki …

Lexone

48 mijë nxënës nga Kosova dhe Maqedonia përfitojnë libra

Majlinda Kelmendi mbështet gjithashtu iniciativën, ajo do të takojë nxënësit në klasat e tyre për t’u treguar për rëndësinë e leximit. Fondacioni i MoneyGram në bashkëpunim me Qendrën për Arsim e Kosovës dhe Fondacionin për iniciativa edukative dhe kulturore Step by Step, njoftojnë sot nisjen e programit i cili synon …

Lexone