Home / Tag Archives: mahnitur

Tag Archives: mahnitur

FOTOT: Gangsterja nga Elbasani “çmend” sheikët në Dubai

Trejsi Sejdini, e njohur pas një video ku shfaqej duke rrahur një djalë, ka tërhequr mjaft fansa në rrjetet sociale.Vajza simpatike nga Elbasani së fundmi ka shkuar të pushojë disa ditë në Dubai.Ajo ka bërë një sërë postimesh, ku duket se ka mahnitur sheikët me hiret e saj. (TemA)

Lexone

FOTOT: Një 52 vjeçare seksi si Elizabeth Hurley

Për Elizabeth Hurley vitet që mban mbi super janë thjesht numra.Ylli 52 vjeçar ka një fizik për t’u patur zili.Dhe në Instagram-in e saj dominojnë fotot me bikini.Së fundmi aktorja dhe modelja britanike ka mahnitur me trupin e saj, teksa ka publikuar një foto me kostum banje ngjyrë pink. (TemA)

Lexone

Me veshje të tillë, Nihani shkon në pazar për perime

Neslihan Atagul përveç se një aktore profesioniste, ajo karakterizohet edhe si një femër me shumë stil. E stilin e saj ajo e tregon edhe kur del për të blerë në treg e veshur me shumë shije, përcjell ORAinfo. Mund ta keni parë të veshur shumë elegante në rolet e saj, …

Lexone

Kelly Brook, femra “perfekte” vjen me kalendarin e vitit 2018 (Foto)

Kelly Brook, femra “perfekte” vjen me kalendarin e vitit 2018 (Foto)

Modelja britanike, Kellly Brook ka prezantuar kalendarin e vitit 2018 dhe si rezultat ajo po përshkruhet si femër perfekte. @IAMKELLYBROOK I’ve gotten the Kelly Brook calendar every year since 2008. This will be my 10th anniversary. And it keeps getting better Është universiteti i Teksasit që e ka përshkruar atë …

Lexone