Home / Tag Archives: mahnitshme

Tag Archives: mahnitshme

Art apo vandalizëm? Ky artist kthen gjërat më të rëndomta në vepra të mahnitshme arti

Tom Bob, një artist rrugësh në qytetin e New York, i ka mahnitur të gjithë me talentin e tij të jashtëzakonshëm.Ai e ka kthyer qytetin e zhurmshëm në një vepër arti, duke u dhënë edhe gjërave më të rëndomta jetë, si psh të kthesh një fikëse zjarri në Princeshën Leia të Star Wars. Për më shumë, shfletoni galerinë e mëposhtme për të parë disa prej veprave të tij të artit.LUNCH TIME #anteater #bushwickcollective #drainpipe @nystudiofactory #brooklyn #newyorkcity #streetart #ants #streetartnyc #bushwick #nycstreetart Thanks Joe @thebushwickcollective #tombobnyc # #bushwickstreetart #nycA post shared by Tom Bob (@tombobnyc) on Jun 4, 2018 at 7:58am PDTCATERPILLAR @pier2art #tagging #tombob #logo #airconditioning #vents #caterpillar #Kaohsiung #taiwan #tombobnyc #streetart #pier2 # Thanks @bambooyang for @montanacans_taiwan @montana_colors @mrogay @powwowtaiwanA post shared by Tom Bob (@tombobnyc) on May 28, 2018 at 6:58pm PDTSNAKE IN THE GRASS @pier2art #Kaohsiung #taiwan # s..

Lexone

FOTOT: Një engjëll si Irina Shayk

Ajo është një nga super modelet më të mira në botë.Dhe Irina Shayk e ekspozoi atë në mënyrë të përkryer, teksa ishte veshur me të brendshme të zeza.Engjëlli 32 vjeçar i Victoria’s Secret dukej e mahnitshme, teksa qëndronte e shtrirë në krevat. (TemA)

Lexone

Kylie Minogue përshëndet me një puthje (Foto)

1 of 5Ajo së fundmi nxori këngën e parë pas një pauzë 8-vjeçare duke lançuar albumin e katërmbëdhjetë në karrierë.Dhe ky moment përkon më së miri me një po aq të rëndësishëm për Kylie Minogue; me 50-vjetorin e saj të lindjes.Këngëtarja dukej e mahnitshme e veshur me një fustan ngjyrë floriri teksa shijonte përvjetorin e 50-të të lindjes, ndërsa nuk ka nguruar të përshëndesë ndjekësit e shumtë në rrjetet sociale me një foto ku shihte teksa puthet me të dashurin e saj shumë të ri Paul Solomons.29 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Kylie Minogue shkëlqen për 50-vjetor dhe përshëndet me një puthje

1 of 5Ajo së fundmi nxori këngën e parë pas një pauzë 8-vjeçare duke lançuar albumin e katërmbëdhjetë në karrierë.Dhe ky moment përkon më së miri me një po aq të rëndësishëm për Kylie Minogue; me 50-vjetorin e saj të lindjes.Këngëtarja dukej e mahnitshme e veshur me një fustan ngjyrë floriri teksa shijonte përvjetorin e 50-të të lindjes, ndërsa nuk ka nguruar të përshëndesë ndjekësit e shumtë në rrjetet sociale me një foto ku shihte teksa puthet me të dashurin e saj shumë të ri Paul Solomons.29 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

FOTOT: Një 24 vjeçare si Kara Del Toro

Ajo shkëlqen në paraqitjet e saj.Dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe as të mërkurën mbrëma kur Kara Del Toro u paraqit në tapetin e kuq në Los Angeles, për premierën e filmit Adrift në Regal LA Live Stadium 14.E buzëqeshur, modelja 24 vjeçare dukej e mahnitshme, e veshur me një fustan të gjatë dhe pa sytjena, duke ekspozuar gjoksin. (TemA)

Lexone

Leonora me pamje prej ‘dame’…Kaq mahnitëse nuk e kemi parë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi shquhet për bukurinë e saj dhe sharmin. Së fundi, ajo ka zgjedhur grimeren Sellma për t’ia besuar pamjen e saj. Në disa imazhe të publikuara nga Sellma, Leonora dukej e mahnitshme dhe shumë e bukur. Duke mos harruar se ajo është edhe në super …

Lexone