Home / Tag Archives: mahnitese

Tag Archives: mahnitese

VIDEO: Publikohet videoklipi i këngës së botërorit “Live it up”, Era Istrefi duket mahnitëse

“Live it up” kënga e Botërorit 2018, që pak ditë më parë u publikua në versionin audio, sapo doli në “YouTube” edhe me videoklip.Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam kanë ardhur në formën më të bukur në pamjet ku duken mes turmave me njerëz dhe gati për të nisur eventin më të rëndësishëm të futbollit në mbarë botën.Era Istrefi me performancën e saj prej ylli duket vërtet mahnitëse.Kampionati Boteror do te startoje me date 14 qershor ne Rusi dhe do te perfundoje me 15 korrik.

Lexone

FOTOT: Një “sirenë” në Meksikë

Ajo është një ndër modelet më të kërkuar në botë për momentin.Dhe Bella Hadid ka treguar bukurinë e saj teksa relaksohej nën rrezet e diellit në Cancun, Meksikë.Bukuroshja 21 vjeçare dukej mahnitëse e veshur me një kostum banje ngjyrë portokalli. (TemA)

Lexone

Perrie Edwards shkëlqen në Mikonos me bikini (Foto)

Në Instagramin e saj sapo ka arritur tetë milionë ndjekës dhe rol të pabesueshëm në këtë sukses kanë pasur padyshim fotot bombastike gjatë pushimeve të saj të nxehta në Mykonos të Greqisë.Perrie Edwards ndau sot me fansat e saj një tjetër sekuencë të fotografive me bikini, ku tregon format e saj mahnitëse.1 of 7Këngëtarja e Little Mix, festoi kështu numrin e lartë të ndjekësve me postimet e saj më seksi. “8million! Faleminderit, faleminderit”, shkroi ajo nën një foto me bikini të bardha.4 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Teknika e re/ Amarildo, piktori që punon me gishta dhe thonj

Amarildo Ruci është një djal 24 vjeç, që pas 8 vitesh pauzë nga piktura, është rikthyer sërish tek pasioni i tij.Për të pikturuar, ai përdor një teknikë të re, ku me gishtat dhe thonjtë e tij ai arrin të realizojë disa piktura shumë mahnitëse, disa prej të cilave mund t’i shikoni më poshtë.The post Teknika e re/ Amarildo, piktori që punon me gishta dhe thonj appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Rita, ky fustan të tregon mahnitëse! (Foto)

1 of 5Ajo kohët e fundit i kërkoi falje fansave për këngën e fundit, pasi u kritikua për përdorimin e rimave, ku anëtarët e komunitetit LGBTQ quheshin ‘të dëmshëm’.Por Rita Ora i hodhi të gjitha sfidat prapa krahëve, teksa ajo e ngriti turmën në këmbë me performancën e saj elektrizuese në Akademinë 02 Brixton në Londër të premten.Princesha 27-vjecare e popit përpara se të ngjitej në skenë mbante veshur një fustan ngjyrë trëndafili të ëmbël, i cili e tregonte rrëzëllitëse dhe mahnitëse.19 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Zbulohet shifra marramendëse e parave që Eleni Foureira ka harxhuar për Eurovisionin

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira, ishte përfaqësuesja e Qipros në festivalin e Eurovisionit të këtij viti, e cila u rendit e dyta në finale me këngën e saj “Fuego”.Gjatë kësaj periudhe, Eleni ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave greke, shqiptare dhe të huaja, si për performancën e saj shpërthyese, ashtu edhe për shkak të origjinës së saj shqiptare, që e inatosi mjaft popullin grek.Së fundmi, mediat greke kanë zbuluar të gjithë shumën e shpenzimeve që Eleni ka bërë për t’u përgatitur për këtë festival, duke filluar që nga veshja e saj e deri tek detajet më të vogla.Sipas mediave greke, Eleni ka paguar 120.000 euro për garancinë, ushqimin, qëndrimin, biletat, videoklipin, makeup-in, balerinat dhe skenën.Po ashtu, u bë e ditur se stilisti i veshjes mahnitëse të Elenit ishte i njëjti që dizenjon për Beyoncen dhe për shumë artistë të tjerë të famshëm.The post Zbulohet shifra marramendëse e parave që Eleni Foureira ka harxhuar për Eurovisionin appeared first on..

Lexone

FOTOT: “Perla e Jugut” hap dyert për turistët, ja projekti që do të transformojë Sarandën

Qyteti i Sarandës nga dita në ditë duket se po merr një pamje tjetër.Projekti i Rilindjes Urbane i ka dhënë turistëve një motiv më shumë për ta vizituar.Teksa sezoni i ri ka filluar të thithë pushuesit e parë, mjaft kantierë të hapur në kuadër të planit të ri urbanistik, kanë rehabilituar zonën buzë detit dhe pritet ta transformojnë tërësisht.Më poshtë po përcjellim disa prej imazheve të projektit “Rilindja Urbane” që po rivitalizon hapësirën mahnitëse që ofron kjo perlë e jugut në Shqipëri.Hidhini një sy galerisë sonë virtuale para se të bëni gati valixhet. (TemA)

Lexone

Bella Hadid, mahnitëse në Festivalin e Kanës (Foto)

Ajo ka pushtuar pasarelat në të gjithë botën dhe sigurisht nuk kishte si të ndodhte ndryshe edhe në Festivalin e Kanës.Bukuroshja Bella Hadid tregoi se është mbretëresha e pasarelave, teksa parakaloi në tapetin e kuq të Kanës.21-vjeçarja i mahniti të gjithë veshur me një fustan të gjatë, elegant dhe që i rrinte kaq bukur.Bella tregoi edhe njëherë se është një supermodele.1 of 912 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Irina Shayk, pa të brendshme në tapetin e kuq (Foto)

Në 71-vjetorin e Festivalit të Filmit në Kanë, kanë qenë të shumtë yjet që kanë spikatur me veshjen e tyre.Protagoniste e eventit ishte edhe supermodelja Irina Shayk. Ish-e fejuara e Cristiano Ronaldos, mbërriti në tapetin e kuq për premierën e “Sorry Angel”.Modelja ruse dukej mahnitëse e veshur me fustan të kuq të ngushtë mbas trupit. Por ajo që ra në sytë e të gjithë të pranishmëve, ishte se 32-vjeçarja nuk kishte të brendshme dhe kjo dukej nga të çarat e fustanit të kuq. Megjithatë, Irina ishte mjaft seksi.1 of 811 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

FOTOT: “Ylber” tulipanësh, pamje mbreslënëse

Holanda njihet për fushat me tulipanë, madje në çdo fshat shihen nga larg peizazhet e bukura që krijojnë ato.Tashmë është sezoni i tulipanëve dhe livadhet në Holandë janë të mbushura më një pamje përrallore.Më poshtë po ju sjellim disa pamje mahnitëse nga fushat me tulipanë. (TemA)

Lexone