Home / Tag Archives: magjepsese

Tag Archives: magjepsese

Birra shijon më tepër topless për Rhian Sugden (Foto)

Cheeeers! Have a great bank holiday all! @erhan_saderestaurant beautiful #VillaEla in #kalkanA post shared by Rhian Sugden (@rhiansuggers) on May 27, 2018 at 2:29am PDTRhian Sugden i ka ngritur temperaturat teksa është shfaqur topless duke pirë një birrë gjatë pushimeve.Modelja 31-vjeçare po shijon pushimet në Turqi me të fejuarin e saj Oliver Mellor, përpara dasmës së tyre që do mbahet më vonë këtë vit.1 of 7Në një karrige të gjallë Vogue, Rhian dukej magjepsëse ndërsa format e saj duken bombastike.Ajo mbajti një dorë mbi gjoksin e saj (për ta mbuluar modestish), dhe tjetra ishte e rezervuar për birrën e saj.27 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone