Home / Tag Archives: magazine

Tag Archives: magazine

Habit Ermal Meta, kundërshton italianët: Eugent Bushpepa më i mirë se unë, Italia e tradhëtoi

Fakti që Italia vlerësoi me 0 pikë këngën “Mall”, të këngëtarit Eugent Bushpepa në “Eurovision”, u komentua shumë në Shqipëri duke e quajtur një tradhëti, pasi Shqipëria vlerësoi me 12 pikë këngën e Ermal Metës, që përfaqësonte Italinë.E mesa duket, edhe këngëtari Ermal Meta mendon kështu. I ftuar në “Top Show Magazine” Erma Meta vlerësoi Eugent Bushpepën sin ë konkurent mjaft të fortë, duke e quajtur më të mirin.“Më duhet të them të drejtën. Eugenti këndoi shumë më mirë se unë. Është një këngëtar jashtëzakonisht i mirë. Këndoi më mirë nga të gjithë atje”, u shpreh Ermal Meta.“Fakti që Italia nuk i dha 12 pikë Ishte një tradhti e vogël. I dhanë pikë Norvegjisë, nuk e kuptoj”, tha Ermali gjatë intervistës me Alban Dushin në “Top Show Magazine”.

Lexone

Shpenzoi 400 mijë euro për t’u dukur si kukulla Barbie, si ju duket rezultati final?

Një grua ka shpenzuar plot 400 mijë euro për t’i ngjarë kukullës së famshme Barbie dhe tashmë, në moshën 44 vjeçare, ajo ja ka arritur qëllimit të saj.BOOM Always Fight for your GoalsYour HappinessYour DreamsMake it happenShock EveryoneI am Super Proud to be featured as a PLAYBOY PLAYMATE on the prestigious covers of Playboy#thankyou#playboy#fbf#beyou#beautiful#gorgeous#fit#sexy#bunny#covergirl#glamour#model#nude#hot#iamabunny#magazine#playmate#fitgirl#body#photoshoot#brucecolero#canada#love#happyme#friday#vibes#weekend#fun#loveyouA post shared by NANNETTE HAMMOND (@nannette_hammond) on Jun 1, 2018 at 3:04pm PDTNannette Hammond ka realizuar më në fund ëndrrën që të ishte në kopertinën e revistës “Playboy” dhe pas 40 vitesh jetesë, asetet e saj të modifikuara, ia realizuan diçka të tillë.Flexin’ my favorite MuscleMy SMILE #smile#sunday#weekendfun#gorgeous#sunkissed#fit#fierce#boss#babe#blonde#playboy#playmate#barbie#happy#sundayfunday#cincinnati#mycity#xoxo#lovemylife#beyou#be..

Lexone

Kim Kardashian and Kanye West are ‘expecting their third child’

Kim Kardashian and Kanye West are ‘expecting their third child’

Kim Kardashian and Kanye West are expecting their third child via a surrogate mother. A source confirmed the news to People magazine, revealing that ‘the entire family is over the moon’ and that the surrogate is due in January. ‘Kim had been looking for a surrogate for months until recently …

Lexone

Showbiz news: Chris Pratt and Anna Faris announce split, plus more

Showbiz news: Chris Pratt and Anna Faris announce split, plus more

US actors Chris Pratt and Anna Faris have announced their separation after eight years of marriage. The pair, who have a son named Jack, shared the news via social media, telling followers that they were “disappointed” by the split, but still have “love and respect” for each other. To read …

Lexone

10 KURIOZITETE MË TE RRALLA NE BOTE

Të famshmit që janë binjakë | Arbe TV Like Dhe Subscribe Per Video Tjera. @Arbe TV 2017 . . . . . . pa rendesi Edona Llalloshi Lori (Live 2017) Mama’s Party 2017 – Kolë Oroshi Mani Adnan Kamberi & Agim Band Alban Mehmeti Adnan Daci Mama’s Party 2017 – …

Lexone