Home / Tag Archives: madhe

Tag Archives: madhe

Simboli i kahershëm i Shkodrës bën bashkë Ramën dhe Voltana Ademin

Kjo është pamja që të ofron sot, “kafja e madhe” në qytetin e Shkodrës. Shumë shpejt falë projektit të qeverise në bashkëpunim me Bashkinë, objekti do të kthehet  në identitet. Rrugëtimi i kësaj godine historike merr një tjetër rrjedhë, pas nisjes së punimeve për rikonstruksionin e saj. Punimet restauruese do …

Lexone

“Rrezik nga Shqipëria e madhe” – News, Lajme – Vizion Plus

http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV Tweets by VizionPlusTV Kur na ndajnë vetëm pak ditë nga vizita e kryeministrit shqiptar Edi Rama në Serbi, Beogradi zyrtar nuk ndihmon në përmirësimin e klimës mes dy vendeve. Përkundrazi madje, i hedh benzinë zjarrit. Presidenti serb Tomislav Nikoliç edhe një takim në Beograd me kryeministrin e Francës …

Lexone