Home / Tag Archives: macronmiremengjesi

Tag Archives: macronmiremengjesi

Rama uron një ditë të mbarë me një fotoalbum nga takimi me Macron

Kryeministri Edi Rama ka uruar një ditë të mbarë, duke publikuar disa foto nga takimi që zhvilloi dje në Pallatin Elysee me presidentin francez Emmanuel Macron.“Mirëmëngjesi dhe me fotoalbumin e takimit dje në Paris me presidentin Macron, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.1 of 1116 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone