Home / Tag Archives: llogarine

Tag Archives: llogarine

FOTOT: “Mi shikoni të pasmet”

Dy ditë më parë ajo i tregoi botës për ndërhyrjen kirurgjike në gjoks.Dhe të premten Amber Rose vendosi që të tregojë asetet e tjera, në llogarinë e saj në Instagram.E veshur në bikini ngjyrë portokalli, 34 vjeçarja ekspozoi të pasmet gjigante teksa qëndronte buzë pishinës. (TemA)

Lexone

FOTOT: Kylie Jenner zhvishet pas perëndimit të diellit

Pak kohë më parë ajo solli në jetë fëmijën e saj të parë, vajzën të quajtur Stormi dhe tashmë, Kylie Jenner ka gjetur kohë për pushime.Së bashku me vajzën dhe të dashurin e Travis Scott, ylli i Kardashianëve është zhvendosur për të kaluar disa ditë pranë detit.Ajo ka shpërndarë në llogarinë e saj të “Instagramit” disa foto ku duket se edhe pse është bërë nënë vetëm pak kohë më parë, është në një formë të shkëlqyer.

Lexone

FOTOT: Të gjithë sytë tek Ashley Graham

Ashley Graham është njëra nga modelet më të njohura dhe më inspiruese për shkak të formave të saj.Ajo edhe një herë e ka dëshmuar përmes një imazhi në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet teksa pozon në një ujëvare gjigante.E veshur me rroba banjoje ajo dukej mjaft seksi. (TemA)

Lexone