Home / Tag Archives: livadhet

Tag Archives: livadhet

FOTOT: “Ylber” tulipanësh, pamje mbreslënëse

Holanda njihet për fushat me tulipanë, madje në çdo fshat shihen nga larg peizazhet e bukura që krijojnë ato.Tashmë është sezoni i tulipanëve dhe livadhet në Holandë janë të mbushura më një pamje përrallore.Më poshtë po ju sjellim disa pamje mahnitëse nga fushat me tulipanë. (TemA)

Lexone