Home / Tag Archives: leshohet

Tag Archives: leshohet

Apple iPhone SE 2 arrin në maj ose qershor

ër ata që nuk adhurojnë ekranet e mëdha 4.7 apo 5.5 inç, Apple ka ofruar iPhone SE në fillim të vitit 2016. Telefoni kishte një ekran 4 inç dhe një çmim relativisht të volitshëm, me një dizajn të ngjashëm me iPhone 5 / 5s. Megjithatë, kjo seri e telefonave nuk …

Lexone