Home / Tag Archives: leonardo

Tag Archives: leonardo

Franca fiton 3-1 miqësoren ndaj Italisë

Franca ka fituar 3-1 miqësoren ndaj Italisë, duke treguar një formë shumë të mirë në prag të Botërorit “Rusi 2018”Umtiti, Griezmann dhe Dembele ishin autorët e golave për “Gjelat”, ndërsa golin e vetëm për italianët e shënoi kapiteni Leonardo Bonucci.Në fillim të ndeshjes, himni italian u vërshëllye nga disa tifozë francezë.Franca është në grupin C të Botërorit, së bashku me Australinë, Perunë dhe Danimarkën.1 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

FOTOT: Brenda “parajsës” 4.91 milionë dollarëshe të Leonardo DiCaprios

Leonardo DiCaprio është zhvendosur në Los Angelos.Aktori i famshëm ka blerë një shtëpi të re për shumën e 4.91 milionë dollarëve, e cila i përkiste producentit Moby.Shtëpia, e cila ndodhet në zonën e Los Feliz, është një “parajsë” më vete.Ajo është e arreduar me stil anglez dhe ka pesë dhoma gjumi dhe tetë banjo.Në këtë shtëpi gjen spa, pishina, kinema dhe çdo gjë tjetër që do ju shkojë në mendje. (TemA)

Lexone