Home / Tag Archives: lehtesisht

Tag Archives: lehtesisht

Fitoni një bluzë të personalizuar nga “Zonë e lirë”: Ja hapat që duhet të ndiqni për të qenë fitues

Të gjithë ju mund të bëheni pjesë e këtij konkursi të realizuar nga zoneelire.al, ku tre të përzgjedhurit do të kenë mundësinë që të marrin nga një bluzë të personalizuar nga “Zonë e lirë”.Konkursi hapet ditën e sotme dhe do të përfundojë ditën e premte, më 1 qershor. Ju mund të bëheni shumë lehtësisht pjesë e këtij konkursi, mjafton të ndiqni hapat e mëposhtme:FITO T-SHIRT PERSONALIZUAR NGA ZONEELIREThe post Fitoni një bluzë të personalizuar nga “Zonë e lirë”: Ja hapat që duhet të ndiqni për të qenë fitues appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Jane Alexander “çorodit” fansat (Foto)

Dua që ulin lehtësisht të brendshmet me një trup “fibër” për Jane Alexander në një foto intriguese të Manuel Colombo.1 of 7Foto e aktores dhe modeles me origjinë britaniku-italiane, ka marrë me mijëra ‘like’ në rrjetet sociale nga fansat.18 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Ora News – Pilulat e abortit në farmaci pa rekomandim nga mjeku

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Mjekët gjinekologë shprehin shqetësimin se një numër i konsiderueshm i grave shtatëzëna e ndërpresin atë përmes medikamenteve jashtë peridhave të planfikuara për abort. Për shkak të këtyre vendimarrjeve personale dhe pakujdesisë, gratë rrezikojnë jetën ndërsa mjekët shtojnë se nuk janë të pakta rastet kur …

Lexone