Home / Tag Archives: lavatrice

Tag Archives: lavatrice

VIDEO: 4 vjeçari ngec në lavatriçe, e shpëtojnë zjarrfikësit

Një djalë i vogël ngeci në një larësen e rrobave pasi mamaja e tij nuk ishte në dhomë ato momente.Është dashur ndërhyrja e zjarrfikësve për të nxjerrë djalin prej andej.Zyrtarët thonë se djali u ngjit në makinë dhe mbeti i bllokuar.Zjarrfikësit sharruan makinën për më shumë se 20 minuta për të provuar ta lirojnë atë. Më në fund, ata e thyen makinën dhe e shpëtuan djalin.Ngjarja ndodhi në qytetin Zibo në Kinë. (TemA)

Lexone