Home / Tag Archives: largohetpor

Tag Archives: largohetpor

FOTOT/ Fatmir Xhafaj shfaqet i qeshur pas akuzave, Berisha këshillohet me çunin e Fahros

Seanca parlamentare e kësaj të enjte ka nisur me vonesë.Ashtu siç ishte parashikuar, PD ka sulmuar ministrin e Brendshëm, Fatmir Xhafaj.Lulzim Basha ka thënë se ministri ka një vëlla kriminel dhe duhet të largohet.Por vetë Xhafaj është shfaqur i qeshur në Kuvend, pavarësisht akuzave.Ndërsa Sali Berisha nga ana tjetër, është fotografuar duke u këshilluar me çunin e Fahriut.(TemA)

Lexone