Home / Tag Archives: kusheriren

Tag Archives: kusheriren

FOTOT: Tenistja seksi na prezanton rivalen e saj: E kam kushërirë

Eugenie Bouchard duket se nuk është e vetmja femër në fisin e saj që shquhet për forma perfekte trupore.Bukuroshja ka thënë se ekziston edhe një rivale që është kushërirën e saj, Mimi Bouchard.21-vjeçarja numëron plot 163 000 ndjekës në Instagram dhe ka grumbulluar aty mjaft fansa. (TemA)

Lexone