Home / Tag Archives: kundersulmi

Tag Archives: kundersulmi

Deputeti socialist: Respekt Fatmir, tani duhet të kundërsulmojmë si pas 14 shtatorit

Deputeti socialist Erjon Braçe, ka reaguar pas konferencës për shtyp të ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj.Ai thotë se shteti duhet të veprojë kundër mafies, njësoj si kundërsulmi i pas 14 shtatorit.“Respekt Fatmir!Mafia duhet luftuar çdo minutë.Kundersulmi Antimafia njesoj si kundersulmi i shtetit ndaj banditeve ne 14 shtator”, shkruan deputeti socialist.(TemA)

Lexone

Spektakli i El Clasicos në Miami i takoi Barcelonës (Video)

Spektakli i El Clasicos në Miami i takoi Barcelonës (Video)

Barcelona ka fituar ndaj Real Madridit me rezultat 2-3 në kuadër të turneut International Champions Cup Kjo ishte miqësorja e parë pas 26 vitesh mes dy klubeve spanjolle dhe e para që u luajt ndonjë herë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Lexo po ashtu: ICC promovon El Clasion në …

Lexone