Home / Tag Archives: kundershtonte

Tag Archives: kundershtonte

Fishkëllimat ndaj Eduard Selamit, reagon Ndreu: Mos u “mërzit” Sali se janë pjellat e tua, PD ka marrë rrokopjerdhjen

Deputeti i PS Pjerin Ndreu, ka reguar pas deklaratës së Sali Berishës i cila tha se nuk duhet të kishte fishkëllima në sallë kur foli Selami pasi kushdo ka mendimin e tij.Përmes një statusi në facebook Ndreu thotë se “Saliu që mbante sejmene te dera e tualetit dhe godiste kush kundërshtonte në forume të PD na qenka merzite se u fishkëlly Selami”.Sipas Ndreut PD ka marrë rrokopjerdhjen pasi Basha s’është gjë tjetër veçse kopje e keqe e Berishës.STATUSI I NDREUTSaliu qe mbante sejmene te dera e tualetit dhe godiste kush kundershtonte ne forume te PD na qenka merzite se u fishkelly Selami !Prandaj ka marre rrokopjerdhjen partia jote se Luli eshte kopje e keqe e jotja ! Mundohet i ziu, por as ne negativitet nuk te arrin dot.Mos u “merzit” Sali se jane pjellat e tua te shemtuara dhe skane si dalin ndryshe! (TemA)

Lexone