Home / Tag Archives: kujdesur

Tag Archives: kujdesur

VIDEO: “Portokallia është e kuqe”, Berisha: Rikthehen fatosat e Enverit, ja ku janë

Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij të ‘Facebook’ një video ku shfaqet një grup fëmijësh që kërcen pogonishten me rastin e 1 qershorit.Në një moment mes tyre ka hyrë edhe kreu i drejtorisë Arsimore në Berat, Selman Hodaj.Ish-kryeministri thotë se ata janë “fatosat e Enverit me shami të kuqe”, edhe pse vogëlushët mbajnë fjongo portokalli.“Rikthehen fatosat e Enverit! Drejtori i drejtorise arsimore te Beratit feston 1 qershorin me fatosat e Enverit me shami te kuqe ne qafe! Shikoni videon e qytetarit dixhital! Sb”, shkruan Berisha i cili publikon imazhin e të miturve pa u kujdesur për identitetin e tyre. (TemA)

Lexone

“Pak hije për doktorin”, Braçe tallet me deputetin e PD: Ai rasti kur e ke mallkuar çadrën

Deputeti socialiste Erjon Braçe ka ironizuar një gjest të deputetit Bardh Spahia gjatë protestës së sotme.Demokrati është shfaqur duke u kujdesur për ish-liderin e demokratëve Sali Berisha për të mos i vrarë sytë dielli.Spahia, është përpjekur t’i bëjë pak hile me mjete rethanore. Ky veprim duket se ka tërhequr vëmendjen e kreut të Komisionit të Ekonomisë i cili ndër të tjera shkruan:“O pike e zeze! O pike e zeze!Ai rasti kur e ke mallkuar cadren duke e shpallur pistolete e ke frike se te arrestojne;Por edhe; Ai rasti kur shkon me jelek ne mitingun tend dhe plas nga vapa!Servilizmi apo lejfenizmi nuk hyn ketu,se mos ngaterroheni!!” nënvizon Braçe. (TemA)

Lexone

Kim promovon parfumin e saj me të tjera foto nudo

Javën e shkuar Kim Kardashian shpërndante në rrjetet sociale disa foto nudo me anë të të cilave promovonte fragrancën e saj të re.Dhe gjatë fundjavës vajza e njohur e reality show i shtoi të tjera imazhe nudo CV-së saj.37-vjeçarja shihet e gjitha e zhveshur teksa përqafon trupin e saj, e ulur në një dysheme të bardhë, ndërsa është kujdesur të fshehë fytyrën.30 prill 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Shikoni çka i ndodh në skenë Norës, bëhet “hor”(Video)

Nora Istrefi ishte pjesë e një emisioni në Shqipëri. Ajo ka performuar këngën ‘Sa tkom dasht’, transmeton arbresh.info. Por, teksa ka interpretuar asaj i ka ndodhur diçka jo e këndshme. Në fillim të këngës Nora u vërejt që nuk ishte kujdesur deri në fund për të mbërthyer veshjen. Për më …

Lexone