Home / Tag Archives: kryeplaku

Tag Archives: kryeplaku

Deputeti i PS tallet me Bashën: Fatura e Babales, kaq njerëz i mbledh edhe kryeplaku i fshatit më të lodhur

Deputeti socialiste Pjerin Ndreu ka ironizuar pjesëmarrjen në protestën e opozitës.Ai ka thënë se “Kaq njerëz i mbledh edhe kryeplaku i fshatit më të lodhur”.“Shqiptaret i dhane faturen e Babales Lul Bashes sot ! Ndenjen ne shtepi dhe e lane me nje grusht militantesh qe i mbledh dhe kryeplaku i fshatit me te lodhur !Bene shume mire sepse vetedemaskuan forcen ne renie qe ka opozita, pa ide dhe pa nishan !“nënvizon Pjerin Ndreu. (TemA)

Lexone