Home / Tag Archives: kryeparlamentarin

Tag Archives: kryeparlamentarin

FOTOT: “Basha-Kryemadhi krah për krahu, buzëqeshja e Vasilit dhe koleksioni i fustaneve”, ja çfarë s’u pa sot në Kuvend

Opozita e vendit ka vijuar edhe ditën e sotme bllokimin e seancës parlamentare.Qëndrimi para foltores i ligjvënësve të PD-së dhe atyre të LSI, kanë detyruar kryeparlamentarin Gramoz Ruçi që të ndërpresë tre herë punimet e seancës.Po çfarë ka ndodhur përtej tensioneve poltike?Më poshtë do të mund të shihni përmes fotografive se çfarë ka ndodhur në Kuvend. (TemA)

Lexone