Home / Tag Archives: kryeparlamentari

Tag Archives: kryeparlamentari

FOTO LAJM: Njeriu që fshihu serverat e Kryeministrisë në 21 janar, “kameraman” i Bashës në Kuvend

Lulzim Basha ka pushtuar foltoren e Kuvendit këtë të enjte, duke mos pranuar të ulet, edhe kur i kishte përfunduar kohë për të folur.Ndaj kryeparlamentari Gramoz Ruçi e ka ndërprerë seancën.Basha ka vijuar të flasë, por këtë radhë nga Facebooku i tij.Dhe ai që bënte kameramanin e tij, ishte deputeti Endri Hasa.Për ata që e kanë harruar, Hasa, që sot është bërë deputet, më 21 janar ka fshirë serverat e Kryeministrisë, për të fshehur vrasjen e 4 qytetarëve.(TemA)

Lexone

Maskat që drejtonin rrahjen e deputetëve në Maqedoni – News, Lajme – Vizion Plus

http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV Tweets by VizionPlusTV Të tjera pamje shfaqin aktet e dhunës së paprecedentë të nacionalistëve maqedonas, që dy ditë më parë mësynë brenda parlamentit dhe sulmuan fizikisht deputetët. Mes tyre dallohen qartë edhe persona të maskuar, që vëzhgojnë situatën e japin edhe urdhra, ndërsa dhunohen ligjvënës shqiptarë e maqedonas. …

Lexone