Home / Tag Archives: kryemadhi

Tag Archives: kryemadhi

Djali i çiftit Meta mbush 18 vjeç, Kryemadhi: I bukri i dheut u bëre burrë, mos ndalo ec, vrapo, fluturo

Besar Meta, djali i Presidentit Ilir Meta dhe kryetares së LSI Monika Kryemadhi mbush sot 18-vjeç.Dhe për këtë ditë të veçantë për të nuk ka munguar dhe urimi i mamasë së rij.Me anë të një postimi në Facebook Kryemadhi i shkruan të birit se u bëre burrë tashmë, por burrëria nuk matet as me forcë, as me para, por me dije dhe dashurinë që do iu falësh njerëzveMë tej kryetarja e LSI-së ndan foto e kujtime ndër vite me të birin Besarin.STATUSI I PLOTËBesiUrime Besar, sot fitove pavarësinë, do jesh i lumtur sepse tashmë je 18 vjec!Por si dita jote e parë ku sipas ligjit quhesh i rritur po të them se për mua edhe kur të jesh gjysh, nga qielli lart do të të ndjek me syrin dhe merakun e nënës.Ti u bëre burrë tashmë, por burrëria nuk matet as me forcë, as me para, por me dije dhe dashurinë që do iu falësh njerëzve.Prandaj “i bukri i dheut”, si të thotë nëna, lufto që bukuria jote shpirtërore të jetë dominante te ty.Lufto për të bërë mirë në këtë botë sepse Zoti kurrë nuk ..

Lexone