Home / Tag Archives: krokodileve

Tag Archives: krokodileve

VIDEO: Ngordh qeni që ja bënte “8 me 2” krokodilëve

Një qen i përkëdhelur i njohur për “terrorizmin” e krokodilëve për më shumë se nëntë vjet është vrarë tragjikisht nga një krokodil.Qeni i vogël ishte duke ndjekur një krokodil, kur ajo u kafshua dhe u rrëmbye në ujë nga zvarraniku.Ai u bë i famshëm me anë të një videoje ku shfaqej teksa trembte një krokodil. (TemA)

Lexone