Home / Tag Archives: kourtney

Tag Archives: kourtney

FOTOT: Në pishinë me motrat Kardashian

Ato kanë 17 vjet dallim në moshë.Por, Kourtney Kardashian dhe Kendall Jenner treguan ngjashmëritë e tyre ekstreme të hënën, pasi po relaksoheshin në një pishinë në Calabasas.39 vjeçarja Kourtney shihet me bikini rozë, derisa modelja 22-vjeçarja ka pozuar me bikini të kaltra ku që të dyja duken tejet seksi. (TemA)

Lexone