Home / Tag Archives: kontrollin

Tag Archives: kontrollin

VIDEO: Ecte me shpejtësi marramendëse, shoferi përplas makinën e vjedhur dhe… ikën me vrap

Ky është momenti kur një shofer përplas makinën që kishte vjedhur me një kamionin.Në pamjet filmike do të shikoni se si shoferi po ecte me shpejtësi të lartë pasi po ndiqej nga policia.Në një moment ai humb kontrollin e automjetit dhe përplaset më kamionin.Fill pas kësaj shoferi ikën me vrap nga makina dhe policët i ndjekin nga pas.Aksidenti ka ndodhur në 2016 pranë Leighton Buzzard, Bedfordshire, por janë publikuar tani nga policia. (TemA)

Lexone

VIDEO: Kamioni 25 tonësh zë poshtë makinën, shpëton mrekullisht shoferi

Një shofer i ri mbijetoi mrekullisht pas një aksidenti kur një kamion 25 tonësh zë poshtë makinën e tij.Në pamjet filmike do të shikoni se si shoferi i dehur i kamionit futet me shpejtësi në kthesë dhe më pas përmbyset mbi makinën e bardhë.30 vjeçari Voravut po ngiste makinën e tij pasditen e së dielës kur kamioni me 18 rrota humbi kontrollin në një kryqëzim në anën tjetër të rrugës në Bangkok dhe e zuri poshtë atë. (TemA)

Lexone