Home / Tag Archives: kontaktuar

Tag Archives: kontaktuar

Fotini dhe Danjeli nga “BB9” janë ndarë? Flet ish-banorja mbi lajmin e ndarjes!

Ditën e sotme, në të gjitha mediat ka qarkulluar lajmi se çifti fitues i “Big Brother 9”, Fotinia dhe Danjeli, i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre.E gjitha nisa pasi në një faqe Instagrami, ishte bërë një postim nga Danjeli mbi ndarjen e tyre.“Gazeta Express” ka kontaktuar me Fotininë për të vërtetuar këtë lajm, e cila është shprehur se “Nuk e di nga kush faqe e kanë marrë dhe sa faqe dini ju se kemi, jo nuk është. ‘Lafoda’ është faqja jonë zyrtare.”Megjithatë, Fotinia e ka lënë pa koment pyetjen nëse është akoma me Danjeli, ndërsa ky i fundit ka heshtur mbi këto lajme.Vazhdon që të ngelet mister se ç’po ndodh vërtet midis këtij çifti, të cilët edhe kishin planifikuar që të bënin një dasmë të madhe me miq e të afërm.The post Fotini dhe Danjeli nga “BB9” janë ndarë? Flet ish-banorja mbi lajmin e ndarjes! appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Evertoni e do yllin e Bayern Munich

Evertoni e ka befasuar Bayern Munichun. Skuadra angleze e dëshiron transferimin e Juan Bernat në këtë muaj, përcjell ORAinfo. Evertoni tashmë ka kontaktuar me agjentin e lojtarit dhe me Bayernin që ta transferoj mbrojtësin e majtë në këtë afat. Skuadra angleze mund të ia arrij qëllimit që ta transferoj Juan …

Lexone