Home / Tag Archives: konsumimit

Tag Archives: konsumimit

FOTOT: Festa e “çmendur” e studentëve të Kembrixhit

Studentët në Britani njihen për festat e tyre të “çmendura”.Dhe këtë herë e kanë pasur radhën për të festuar studentët e Universitetit të Kembrixhit.Ata kanë nisur sezonin e tyre të konsumimit të alkoolit, përpara se ata të “mbledhin” mëndjen për të mësuar për provime.Ata luajtën në park qindra lojra që përfshinin pijen, duke bërë që pas disa orësh të shtriheshin në bar për të marrë veten. (TemA)

Lexone

Forca të shumta policie në rrugë. Ç’po ndodh në …? (Foto)

Kontrolle të përforcuara policie janë vënë re mbrëmjen e sotme në Durrës, në rrugën e re të portit. Postblloqet e policisë kalonin në sitë automjetet që hynin dhe dilnin nga Durrësi, duke ushtruar kontroll të imtësishëm tek disa prej tyre. Nuk dihet ende pse policia e Durrësit ka përforcuar postblloqet …

Lexone