Home / Tag Archives: konspirative

Tag Archives: konspirative

Ja çfarë do të ndodhë më 21 gusht (Video)

Ja çfarë do të ndodhë më 21 gusht (Video)

21 gushti 2017 do të jetë dita e shënuar kur do të ndodhë eklipsi që do të mbulojë tërësisht diellin. Ky eklips ndodh për herë të parë që nga viti 1918.Hëna do të zhvendoset pas Diellit dhe sipërfaqja e Tokës do të zhytet në hije të plotë për disa minuta. …

Lexone

Fakte të reja, UFO-t ishin të pranishëm në kryqëzimin e Jezusit

FOTO/ Fakte të reja, UFO-t ishin të pranishëm në kryqëzimin e Jezusit

Ekspertët e teorive konspirative po mbushin rrjetin me pretendime se alienët ishin të pranishëm gjatë kryqëzimit të Krishtit. Shkak janë bërë ikonat në një kishë në Gjeorgji. Në katedralen Sevtitskhoveli ka disa vizatime të kryqëzimit të Krishtit. Skeptikët thonë se duken sikur janë objekte fluturuese. Kurse klerikët thonë se nuk …

Lexone