Home / Tag Archives: konfuzionin

Tag Archives: konfuzionin

Bonaventura i çmend të gjithë: Këtij personi ia pamë sherrin

Ylli i Milanit , Jack Bonaventura  ka treguar se Milani  ka ndryshuar që kur te ekipi kuqezi erdhi Gattuso, përcjell ORAinfo. “Me Gattuso është një tjetër Milan, tani Rino ka mposhtur keqkuptimet dhe konfuzionin që ishin  më parë,” tha ai. Kështu ai ka fajësuar kohën e Montellas, i cili  ka …

Lexone