Home / Tag Archives: konfirmohet

Tag Archives: konfirmohet

Prokurori i “Tahirit” kalon vettingun, Dritan Prençi konfirmohet në detyrë

Prokurori i Krimeve të Rënda, Dritan Prençi ka kaluar me sukses vettingun, në vendimin e dhënë nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit.Trupa gjykuese e përbërë nga Genta Tafa (Bungo), Pamela Qirko dhe Suela Zhegu vendosi konfirmimin e tij në detyrë.Prençi është një nga prokurorët e çështjes “Tahiri”.7 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

FOTOT/ Konfirmohet: Ajola Xoxa në pritje të ëmbël

Kryebashkiaku Erion Veliaj pritet të bëhet baba për herë të parë.Lajmi është zyrtarizuar nga vetë kryetari i bashkisë.Përmes një postimi në Instagram ku uron të gjithë fëmijët për 1 Qershorin“Gezuar 1 Qershorin dhe nga ne te tre! Ju duam shume te gjitheve! “(TemA)

Lexone

Tragjedi në Gostivar, pardje vdiq babai, sot djali 24 vjeçar

Një tragjedi e rëndë familjare ka ndodhur në një familje shqiptare në fshatin Simnicë të Gostivarit. Të hënën, ndërroi jetë babai ndërsa sot djali i tij 24 vjeçar, njofton Agjencia e Lajmeve Flaka. Vdekja e 24 vjeçarit Miftar Miftari, jo zyrtarisht dhe sipas informatave të para që dalin nga Spitali …

Lexone