Home / Tag Archives: komentuara

Tag Archives: komentuara

‘Vipat e Bllokut’ nxjerrin zbuluar Oriola Marashin!

Oriola Marashi është një nga vajzat më të komentuara të momentit për shkak të fotove provokuese dhe formave të saj seksi.Por a është realisht aq seksi sa del në foto Oriola Marashi?Vipat e Bllokut së fundmi kanë postuar disa imazhe të modeles që të lënë vërtet për të dëshiruar ku “bukuroshja” duket shumë ndryshe nga ajo që shikojmë në foto e postuara në Instagram.Shikojeni dhe vlerësojeni vetë në imazhet e mëposhtme.The post ‘Vipat e Bllokut’ nxjerrin zbuluar Oriola Marashin! appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Në prag të martesës, pse po qan Ema, motra e Adelinës?

Është ndër motrat më të komentuara të estradës, e po ashtu edhe më të kërkuarat. Humbja e nënës së tyre, Monës, ende i prekë ato në shpirt, e kësaj here Emën e cila përmes një postimi në Instagram ka bërë të ditur se po i mungon jashtë mase, shkruan Kosovarja. …

Lexone