Home / Tag Archives: komentuar

Tag Archives: komentuar

Enca poston foto seksi nga pishina, por fansi e nxjerr bllof me gabimin që ajo ka bërë

Pas një kohe të gjatë pune, Enca ka marrë disa orë relaksi për të shkuar në pishina dhe për të shijuar rrezet e ngrohta të diellit.Këngëtarja ka postuar një foto në Instagram, ku shfaqet brenda në pishinë dhe me një fletore në dorë, teksa po shkruan diçka.“Tu studiu për provimet kështu… fëmijët 2018”, ka shkruar Enca në diçiturën e fotos. Mirëpo, mes shumë komenteve, një prej fansave të saj ka kapur gabimin që ka bërë këngëtarja.“Tu studiu per provimet like…” – Kids 2018A post shared by ENCA (@enca) on Jun 7, 2018 at 10:42am PDTAjo është me sy mbyllur, ndonëse ka pretenduar se po shkruan a lexon. “Duke studiuar me sy mbyllur”, i ka komentuar fansi. Ndërkaq, Enca nuk ia ka përtuar aspak përgjigjen dhe i ka thënë: “Gjërat më pasionante në jetë bëhen me sy mbyllur”.The post Enca poston foto seksi nga pishina, por fansi e nxjerr bllof me gabimin që ajo ka bërë appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Pasi u nda nga futbollisti shqiptar, ish-bashkëshortja e tij del lakuriq në publik/ Foto

Ndarja e bujshme midis futbollistit shqiptar, Blerim Xhemali dhe modeles Erjona Sulejmani, nuk mbeti pa u komentuar gjatë nga mediat.Vëmendja u bë edhe më e madhe kur Erjona filloi të deklaronte nëpër intervista se futbollistët nuk janë të mirë në shtrat. Po ashtu, ajo tha se do të botonte një libër, i cili do të tregonte më shumë mbi jetën private të futbollistëve.Tashmë, modelja është duke shijuar jetën në maksimum që pas ndarjes nga Blerimi.Së fundmi, ajo ndodhet për pushime në Spanjë, prej nga ku ka postuar mjaft foto provokuese në Instagram. Në njërën prej tyre, Erjona shfaqet topless teksa kërcen dhe gjoksin e mbulon me duar.Personi që e shoqëron Erjonën në këto pushime mbetet sekret.The post Pasi u nda nga futbollisti shqiptar, ish-bashkëshortja e tij del lakuriq në publik/ Foto appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Adi Krasta me syrin e nxirrë: Historia e rrahjes së moderatorit, për një kompliment

Adi Krasta, ka postuar në Instagram një foto të hershme, ku shihet me shenjën e nxirë poshtë syrit të djathtë.Në fakt kjo foto është dëshmi e një historie rrahjeje që bëri shumë bujë në vitet ’90-të.Gjithçka ndodhi në një prej spektakleve të para të tij pas viteve ’90-të, “12 vallëzime pa një të shtunë”.Motivet e rrahjes sipas medias së asaj kohe, ishin pasi Krasta kishte komplimentuar një vajzë të ftuar nga publiku në skenë, që siç u tha, ishte e lidhur me një tip të fortë.Më pas moderatori u rrah keqas brenda një dyqani, ndodhi kjo që tronditi atëherë opinionin publik.Në disa shkrime që gjenden në Google u tha se qeveria mori në mbrojtje për disa kohë Krastën, duke i lënë pas pas vetes dhe një truproje të Gardës së Republikës.Në lidhje me këtë kujtim aspak të mirë nga karriera e tij, kanë komentuar dhe miqtë e ndjekësit në Instagram, duke e përshkruar foton me fjalët: “Ishte koha kur të vinin burrat pas për një kompliment në tv”.(TemA)

Lexone

Do rikthehet sërish? Flet Ilva Tare: Historia e Eduard Selamit s’ka mbaruar akoma në PD

Gazetarja Ilva Tare ka komentuar pozicionin e bashkëshortit të saj Eduart Selami brenda Partisë Demokratike.E ftuar në programin “Xing me Ermalin”, moderatori e ka “thumbuar” në këtë drejtim duke i thënë se sipas zërave Selami është bërë socialist si sakrificë ndaj dashurisë për të.“Thonë që Eduard Selami prej teje është bërë socialist”, i tha Ermal Mamaqi.E menjëhershme ishte përgjigja e Tares e cila i kujton aktorit: “Eduarti ka një histori me Partinë Demokratike. Është themelues i saj, kontribues në demokratizimin e saj dhe historia e Eduardit me Partinë nuk ka mbaruar akoma”, tha Ilva.Teksa u pyet mbi politikanët e ndershëm, ajo u shpreh se politikani më i ndershëm është bashkëshorti i saj Eduard Selami.(TemA)

Lexone

Sulltanesha Hyrrem ekspozon pjesët intime në mes të eventit

Aktorja e njohur turke, Meryem Uzerli, u bë e njohur për rolin e saj si Sulltanesha Hyrrem në serialin e njohur turk “Sulltani i madhërishëm”, prej të cilit mori edhe famën ndërkombëtare.#aboutlastnight #fashion4relief @fashion4relief @iamnaomicampbell thanks to NAOMI CAMPBELL for a great show and the great evening Styling @tarikgul Dress @barisavciofficial Picture by @hinzguckerA post shared by meryemuzerlimeryem (@meryemuzerlimeryem) on May 14, 2018 at 4:19am PDTKohët e fundit ajo ka qenë mjaft e komentuar nga mediat, e kjo edhe për shkak të aparencës së saj në festivalin e filmit në Kanë, ku u kritikua për ndërhyrjet plastike në fytyrë.#thanks to #johntravolta for the #beautiful #evening #aboutlastnight #cannes #cotedazurA post shared by meryemuzerlimeryem (@meryemuzerlimeryem) on May 16, 2018 at 2:29am PDTSë fundmi, Meryem ka qenë pjesë e një eventi në Qipro, në të cilin është vlerësuar me një çmim.Thank youuuu Cokkkk tesekkür ederim @genctvkibris @ertanbirinci1 #ö..

Lexone

Çani-Monika Lubonjës: Të pashë me brekë, ishin të zeza. S’të kisha parë asnjëherë!

Të premten në mbrëmje në emisionin “Zonë e Lirë” ishit të ftuar aktorët e famshëm të komedisë më të fundit “Komedia që shkon për dreq”.Teksa drejtuesi i emisionit Arian Çani i komplimentoi aktorët për shfaqje të cilën ai tha se e kishte ndjekur ditën e djeshme në Teatrin Kombëtar.Por Çani duket se nuk i ka lënë me aq komentet mbi shfaqjen. Ai ka komentuar rolin e aktores Monika Lubonja, e cila duhet thënë që shfaqet tepër sensuale në këtë shfaqje, shkruan zoneelire.alÇani i ka thënë Monika Lubonjës se i ka parë të brendshmet gjatë shfaqjes, pasi ajo delme një fustan tepër të shkurtër.“Të pashë me brekë. S’të kisha parë asnjëherë. Të pash nuk dukeshe keq. Kishe brekë të zeza. Ti pashë. Brekët ishin të zeza me dantella. Të them të drejtën nuk të pashë nga brekët e lartë, te pash nga brekët e poshtë dhe të dukeshin totalisht shalët”,i ka thënë Çani Monika Lubonjës teksa studio ka shpërthyer në të qeshura./zoneelire.alThe post Çani-Monika Lubonjës: Të pashë me brekë, ishin të zez..

Lexone

Rita Ora bën operacion hundën? Vjen reagimi i këngëtares pas komenteve të fansave

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, është mjaft e komentuar ditët e fundit nga mediat e huaja, kjo edhe për shkak të suksesit që korri me turin e saj muzikor, “Girls”.Who wants to see the first episode of my Girls Tour behind the scenes and all the Shenanigans! It’s up on You tube now!! Link in my bio! What an amazing journey it has been so far!!A post shared by RITA ORA (@ritaora) on May 29, 2018 at 10:32am PDTSë fundmi, Ora ka ngritur dyshimet tek të gjithë ndjekësit e saj për një operacion të mundshëm në hundë, pasi hodhi një foto teksa ishte e shtrirë dhe mbante një fasho në hundë.Kaq është dashur dhe komentet e shumta kanë vërshuar, duke e akuzuar këngëtaren se ka ndërhyrë estetikisht në hundën e saj. Mirëpo, reagimi i Ritës ndaj këtyre komenteve ka qenë i menjëhershëm.Ajo ka postuar një foto tjetër, ku shfaqet e buzëqeshur dhe i ka sqaruar të gjithë se fashoja në hundën e saj shërben për të hequr pikat e zeza.The post Rita Ora bën operacion hundën? Vjen reagi..

Lexone

Zidane frikëson Deschamps: Ai një ditë do drejtojë Francën, por s’e di kur

Largimi i befasishëm i Zinedine Zidanes nga stoli i Realit të Madridit nuk ka mbetur pa u komentuar edhe nga trajneri i Francës, Didier Deschamps. Në konferencën për shtyp në prag të miqësores me Italinë, trajneri i ‘gjelave’ vlerësoi punën e Zidane në Madrid, ndërsa pranoi se një ditë Zizou do të marrë drejtimin e kombëtares franceze.“Respektoj vendimin e Zidanes dhe mendoj se ka qenë më i miri i mundshëm. Jam i bindur se Zizou e ka menduar gjatë këtë vendim, që natyrisht pritet të sjellë impakt edhe për të ardhmen e tij. A ka presion ndaj meje? Nuk ka aspak, pasi tani jam përqendruar te Botërori dhe më pas të shohim. Gjithsesi më herët apo më vonë, jam i bindur që Zidane do të drejtojë një ditë Francën”, tha Deschamps.Sa i përket miqësores ndaj Italisë së Mancinit, trajneri i Francës pranoi se ‘axurrët’ do të jenë super të motivuar dhe mund të vënë në vështirësi ‘gjelat’, ndërsa vlerësoi edhe Mario Balotellin, si një sulmues i një rangu të lartë botëror.“Pres një Itali shumë të..

Lexone

Amnisti për pasuritë e politikanëve, Ibsen Elezi i “përvishet” Kryemadhit dhe Metës: Vodhëm sa vodhëm, tash e mbas fjalë burrash s’do vjedhim më

Demokrati nga Kukësi që “gjunjëzoi” Bashën gjatë Kuvendit Kombëtar të PD-së, ka komentuar propozimin e Lëvizjes Socialiste për Integrim për të pasur amnisti mbi pasuritë e politikanëve.Elezi e konsideron tejet absurde këtë tentativë të LSI-së duke ironizuar se me fjalë të tjera mund të thuhet: “Vodhëm sa vodhëm, tash e mbas fjalë burrash s’do vjedhim më”.“Viti zero i MonikesKy eshte viti zero te kujton Krishtin, i cili sakrifikoj veten per te marr me vete mekatet e njerzimit dhe per te filluar nje epoke te re per shoqerine njerzore, te mbeshtetur ne vlera morale.Monika e Ilirit, rikthehen propozimin e vitit zero, qe shqip do te thote: “vodhem sa vodhem, tash e mbas fjale burrash s’do vjedhim me”, po veten kush do e sakrifikoj, apo i shoqi qe thote se eshte “burre” dhe eshte gati te hyj ne burg ne emer te gjithe politikaneve, nese kjo do i duhej drejtesise.A doni ti dalloni politikanet e korruptuar, jane te gjithe ata qe heshtin ndaj ketij propozimi te ndyre”, nënvizon Elezi...

Lexone

Petrit Vasili: Rama trafikant dhe kriminel, si s’ka pikë turpi xhanëm

Petrit Vasili thotë se Rama është trafikant dhe kriminel.Duke komentuar protestën e të rinjve të LRI-së dhe PD-së, kreu i grupit parlamentar të LSI-së gjykon se nuk duhet të merreshin masa ndaj protestuesve.Për Vasilin, drejtësia tashmë është e kapur dhe shefi i qeverisë po shkel ligjet e venditNdër të tjera Vasili shkruan:“Turp,prokuroria padit te rinjte e LRI dhe FRPD,ndersa kryeministrit ja mbyll ceshtjen me facebook.Prokuroria paditi te rinjte e LRI dhe FRPD sepse protestuan paqesisht perpara Ministrise se Brendeshme. Po si s’kane pike turpi xhanem. Kryeministrit,qe i beri thirrje policise te flakte uniformat dhe te bente vota per partine e kryeministrit ja mbyllen me vrap çeshtjen se ky kishte kerkuar medemek falje ne facebook.Kryeministri deklaron se e ka bere ekspertizen e audiopergjimit te vellait te Ministrit te Brendeshem dhe i kishte dale jo autentike,duke mashtruar tere dynjane,duke genjyer sepse audiopergjimin origjinal e kishte vetem prokuroria dhe duke bere h..

Lexone