Home / Tag Archives: komentoje

Tag Archives: komentoje

Lodhet Lewandowski..!

Sulmuesi polak është shprehur i indinjuar me spekulimet e vazhdueshme për të ardhmen e tij, duke refuzuar të komentojë çka do që lidhet me këtë gjë. Robert Lewandowski ka thënë se e kanë lodhur spekulimet që e lidhin me një kalim tek Real Madrid, duke nënvizuar se nuk është edhe …

Lexone

Reagon Inter pas postimit të Icardit

Drejtori Sportiv i Interit, Piero Ausilio nuk dëshiron të flas për postimin e fundit të Mauro Icardit. Kapiteni i Interit, Mauro Icardi ka dridhur tifozët dhe drejtuesit e Interit me anë të një postimi në Instagram. Ai në atë postim kishte shkruar: “Të jesh në gjendje të thuash lamtumirë, do …

Lexone