Home / Tag Archives: koleksion

Tag Archives: koleksion

Ora e Noizyt ka çmim marramendës

Reperi Noizy është në mesin e artistëve më të kërkuar shqiptar. Njihet për jetën luksoze që bën, një koleksion të veturave të shtrenjta si dhe disa biznese, shkruan lajmi.net. E kur jemi tek pasuria e Noizyt, në bazë të një faqeje që poston çmimet e veshjes se personazheve VIP, është …

Lexone

Muzik dhe valle Shqiptare / Albanian Traditional Music & Dances

Nje koleksion me muzik nga trevat Shqiptare Fotografi dhe playlist nga Arbi Nora Ne klarinet : Jovan Mino Kujtime nga e shkuara / Memories from the Albanian pasthttps://www.youtube.com/watch?v=AHjNit5pSK8 Akustika – Albanian Lovely Guitar Music https://www.youtube.com/watch?v=JM31Q2EBWro

Lexone