Home / Tag Archives: kolegjiadelina

Tag Archives: kolegjiadelina

Adelina befason të gjithë ata që nuk e pëlqejnë

Image result for ADELINA ISMAILI

Tashmë do ta shohim shpesh në televizor. Këngëtarja Adelina Ismaili që i është futur rrugës së aktrimit, do të ketë rol në serialin ‘O sa mirë’, shkruan lajmi. net Ajo do jetë drejtoreshë e kolegjit dhe pritet të jetë shumë e ‘rreptë’ karshi stafit të këtij kolegji. Adelina ka hedhur …

Lexone