Home / Tag Archives: kociasmenjehere

Tag Archives: kociasmenjehere

Rama –Cipras takohen sot në Davos

Rama –Cipras takohen sot në Davos

Mëngjesin e sotëm kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama dhe ai i Greqisë, Aleksis Tsipras do të takohen në Davos. Mësohet se takimi mes tyre do të mbahet në orën 09:45. Ky takim vjen pak ditë pas maratonës 3 ditore në Korçë mes ministrave të Jashtëm, Ditmir Bushati dhe Nikos Kocias. …

Lexone