Home / Tag Archives: kirurgjik

Tag Archives: kirurgjik

Hante flokët e veta. Shokuese se çfarë i nxjerrin nga stomaku (FOTO+16)

Auto Draft

Pacientja e paemëruar nga Mumbai i Indisë, është dashur t’i nënshtrohet intervenimit kirurgjik, pasi nuk mund të hante dhe kishte vjellje të shpeshta. Gjatë intervenimit kirurgjik, mjekët i kanë nxjerrë 20-vjeçares një lëmsh flokësh që ajo i kishte ngrënë për një kohë të gjatë. Shkaku i shtëllungës prej një kilogrami, …

Lexone