Home / Tag Archives: kilograme

Tag Archives: kilograme

Shndërrimi drastik! Dikur peshonte 270 kilogramë, ndërsa sot meshkujt lënë kokën pas asaj

Kur Laura Perez për herë të parë u shfaq në televizion, kishte 270 kilogramë. Si pasojë, për shkak të “tepricës së madhe” ajo ishte plotësisht e varur në ndihmën e burrit të saj, deri tek higjiena intime.Madje, siç shkruajnë mediat e huaja, ajo rregullisht kishte me vete një shishe të oksigjenit që ndoshta mund të ishte e nevojshme për të marrë frymë, pasi kishte filluar një program fitnesi.The post Shndërrimi drastik! Dikur peshonte 270 kilogramë, ndërsa sot meshkujt lënë kokën pas asaj appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Ajo çfarë i ndodh 32-vjeçares pasi humbi 36 kg i ka lënë gojëhapur të gjithë…

Kjo histori po ben xhiron e rrjetit.Alice Sparks ishte kthyer në një burim frymëzimi për të gjitha ato femra, të cilat janë mbi peshë.32-vjeçarja ka humbur 36 kilogramë, pasi i është nënshtruar një diete, e cila e shndërroi nga obese në kockë e lëkurë.Ama kjo rënie drastike nga pesha nuk kishte vetëm efekte pozitive, Alice tregon se ndërsa po përpiqej që të kontrollonte rënien nga pesha regjimi i saj i ri ushqimor e bënte të ndjehej e pashëndetshme dhe e lodhur.Por pas kritikave të bashkëshortit të saj se ajo po dobësohej shumë, Alice ndryshoi dietën dhe risolli veten në format e saj ideale.Vajza nëse e merrni si shembull Alice duhet ta mendoni edhe pasojat negative

Lexone

Shqiptarët marrin në këmbë Greqinë, kapen me drogë

Shqiptarët marrin në këmbë Greqinë, kapen me drogë

Pesë shqiptarë u arrestuan në Greqi pasi u kapën me lëndë narkotike. Policia kufitare i ndaloi shqiptarët, teksa ata po përpiqeshin që të kalonin kufirin për në Greqi, në këmbë. Atyre ju zbulua se në katër çanta që mbanin, kishin 96 kilogramë marijuanë. Operacioni për arrestimin e tyre u zhvillua …

Lexone

Udhëtonte me 1,6 ton dëborë mbi veturë

Udhëtonte me 1,6 ton dëborë mbi veturë

Policia zvicerane njoftoi sot se kishte ndaluar për arsye sigurie një veturë me targa suedeze, pasi mbi karrocerinë e saj gjendeshin 1,6 ton dëborë. Policia e kantonit të Solerit deklaroi se kishte ndaluar sot pas mesditës veturën që po i drejtohej Zyrihut. “Pas kontrollit, pamë që mbi karrocerinë e veturës …

Lexone

Ja, kjo është gjendja e Angelina Joliet (FOTO)

Ja,  kjo është gjendja e Angelina Joliet (FOTO)

Angelina Jolie ka qenë temë e mediave në ditët e fundit me spekulimet se ka rënë nën 50 kilogramë dhe se nuk do të jetojë gjatë. Megjithatë ajo është parë në gjendje të mirë në një dalje në Los Anxhelos. Jolie është parë me vajzën e saj, Viviene duke bërë …

Lexone