Home / Tag Archives: kerkuara

Tag Archives: kerkuara

FOTOT: Një “bombë” si Ashley Graham

Ajo është një ndër modelet më të kërkuara për momentin në botë.Dhe Ashley Graham e ka treguar se pse është aq e suksesshme teksa tregoi format në bikni gjatë një festë në pishinë.30-vjeçarja ka festuar me miqtë e saj në një pishinë New York, nga ku duket tejet seksi. (TemA)

Lexone

FOTOT e nxehta nga Bella Hadid dhe Hailey Baldwin

Ato janë dy supermodelet më të kërkuara për momentin në botë.Dhe Bella Hadid dhe Hailey Baldwin po shijojnë pushimet në Miami.Supermodelet janë fotografuar së bashku në pishinë.Të veshura me bikini yjet e pasarelave dukeshin shumë seksi.Bella ngriti temperaturat ndërsa vuri në pah të pasmet e saj. (TemA)

Lexone

FOTOT: Nicki Minaj “tërbon” fansat

Ajo shpesh përshëndet fansat e saj me foto mjaft foto.Dhe këtë gjë Nicki Minaj e bëri të shtunën teksa postoi një foto ku dukej mjaft seksi.35 vjeç është padyshim një ndër reperet më të kërkuara për momentin në botë. (TemA)

Lexone