Home / Tag Archives: kercenojne

Tag Archives: kercenojne

Tiranë, burrë e grua, ish të persekutuar politikë kërcënojnë se do hidhen nga vinçi

Një çift bashkëshortësh, ish të persekutuar politikë kanë hipur në majë të një viçi me lartësi rreth 30 metra dhe kërcënojnë se do të hidhen prej andej.Ngjarja ka ndodhur në Rrugën e Kosovarëve, pranë ish-kompleksit Dinamo. Teuta dhe Ferdinand Saraçi kërcënojnë se do të hidhen nga lartësia pasi pretendojnë se po ju marrin shtëpinë.Sipas policisë, nuk është hera e parë që këta dy shtetas kanë ndërmarrë të njëjtin veprim, dhe për të njëjtën arsye…28 prill 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone